O nas

Na noeasy.pl będziemy poruszać wiele kwestii, motywem przewodnim bloga jest fitness oraz motywacja. Co rozumiemy przez pojęcie fitness? Jest to idealny stan, do którego powinien dążyć każdy człowiek. Polega on na doskonaleniu swojego własnego organizmu poprzez różnorodną aktywność ruchową. Nie zapominamy o aspekcie psychicznym, który jest dla nas niezwykle ważny. Aby zachować proporcje należy rozwijać się dwubiegunowo.

Na blogu znajdziecie m.in. materiały motywacyjne, bo jak wiadomo jest to niezwykle ważna rzecz, która dynamizuje nasze poczynania. Będziemy starali się zachęcić was do zdrowego trybu życia, poprzez umieszczanie kulinarnych przepisów, które znajdą zastosowanie w waszych zdrowych dietach, bo jak powszechnie wiadomo: „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Porozmawiamy z ludźmi ze świata szeroko rozumianego fitness, którzy osiągnęli sukces na tym polu, dzięki czemu poznamy ich tajniki treningowe, dowiemy się wielu ciekawostek, które nie są powszechnie znane oraz postaramy się pokazać ludzką twarz tych ludzi, gdyż przez lata narosły złe stereotypy na ich temat.

Absolutnie nie zamierzamy się silić na tworzenie popularnonaukowych tekstów o SAA/suplementacji, gdyż wiele stron porusza już ten temat, przez co nie ma sensu powielać tych informacji. Jeśli macie problem z ułożeniem suplementacji albo chcecie dowiedzieć się, jakie produkty polecamy – piszcie do nas, chętnie służymy radą. Postaramy się na bieżąco testować niektóre suplementy i zamieszczać opinie o nich. Możliwe, że poruszymy także kwestie, które nie są do końca związane z tematyką fitness, ale uważamy, że nie warto się ograniczać, więc możliwe, że blog będzie ewoluował, ale z pewnością nie odbiegniemy od meritum.

Arnold Schwarzenegger

Każdego ranka, kiedy wstaję z łóżka, podnieca mnie myśl, że mogę mieć wpływ na życie innych ludzi. – Arnold Schwarzenegger

Odpowiedz

Możesz używać następujących tagów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>