Co czyni mnie szczęśliwym – Podsumowanie

Co czyni mnie szczęśliwym? Bardzo ważne pytanie na które tak mało osób próbuje sobie w głębi duszy odpowiedzieć. Co sprawia, że każdego dnia wstajesz zadowolony z łóżka? Co popycha Cię naprzód? Ja już dawno odpowiedziałem sobie na to pytanie, dlatego moje życie ma sens. Mam jasno określony cel i każdego dnia przybliżam się do niego. Czasem wykonuję milowy krok, lecz zdarza mi się, że powoli dreptam, ale zawsze idą do przodu. Nigdy się nie cofam. Nikt nie jest w stanie zrzucić mnie ze ścieżki na której jestem, absolutnie NIKT. A wiecie dlaczego? Bo w głębi duszy wiem, że to co robię ma sens i z każdym dniem utwierdzam się w tym przekonaniu.

Każdy plan, który sobie postawiłem – skrzętnie realizuje. Chciałem motywować innych ludzi – założyłem wraz z bratem Michałem Fan Page o tej tematyce. Później przyszła myśl, by podzielić się swoją wiedzą – tak powstał NoEasy.pl. W międzyczasie zrozumiałem, że Kulturystyka to jest sport, któremu chcę się oddać w całości – i tak zostałem Trenerem. Trening to jedno, a wiedza na temat zdrowego odżywiania, który maksymalizuje nasze treningowe aspiracje to drugie, dlatego minimum raz w miesiącu jeździmy z bratem po Polsce i uczymy się od najlepszych w swoim fachu.

1_frameLewa strona: 2015 rok –  87kg           Prawa strona 2012 rok – 69kg (Aparat wskazuje złą datę)   

Czy tylko skupiamy się na sportach siłowych? Oczywiście, że nie. Mnóstwo swojego czasu poświęcamy na lektury traktujące o samodoskonaleniu się. Uczymy się od najlepszych, bo sami chcemy prezentować najwyższy poziom. Nigdy nie powiemy, że pozjadaliśmy wszystkie rozumy, bo nie ma takich ludzi, którzy się nie mylą. Możecie mówić: „Co ty pier..lisz chłopie, powielasz stare frazesy”. W porządku, każdy ma swoje zdanie. Wiem gdzie byłem parę lat temu, kiedy ważyłem 58 kg, mając przy okazji mnóstwo kompleksów z tego tytułu, bałem się wyrazić swojego zdania. Przysiad ze sztangą ważącą 40kg? Wtedy taki ciężar stanowił dla mnie problem. Dzisiaj przysiadem ze sztangą ważącą 5x tyle.

2_frame

Jeszcze wiele pracy przede mną – zawsze to będę powtarzał, bo zawsze będę nienasycony, co bym nie osiągnął. A kim ty chcesz być? Co chcesz pozostawić po sobie? Znajdź odpowiedź na to pytanie, a uwierz mi – dopiero zaczniesz żyć. Ja nazywam się Kacper Ząbek i jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa. Pozdrawiam.

Komentarze