Konferencja ASBiRO – Myśleć Jak Milionerzy

Zawsze z Kacprem powtarzamy, że rozwój jest kluczem do sukcesu. Ciągłe podnoszenie swoich kompetencji i umiejętności jest szalenie istotne. Nie dziwi więc, że często nas widać na szkoleniach u dobrych dietetyków.

Prawdopodobnie nie wspominałem, że interesuję się także biznesem i inwestowaniem (głównie w nieruchomości). Nie przejdę też obojętnie obok marketingu i reklamy, choć są to dla mnie raczej nowości. Pisałem niedawno, że „żyjemy w świecie, w którym wszystko się monetyzuje i wszystko jest na sprzedaż”. Wszyscy musimy mieć dach nad głową i co włożyć do garnka. Zarówno ja, jak i Kacper nie chcemy pracować do 67 roku życia. W pewnym momencie chcemy by to nasze majątki pracowały dla nas.

No Easy 3

Jest taka szkoła – ASBiRO, która zrzesza i kształci osoby o liberalnych poglądach. Taka odtrutka na zalewające nas masy socjalizmu; ) Szkoła owa cyklicznie organizuje w całej Polsce konferencje o nazwie Myśleć Jak Milionerzy. Występują na nich osoby, które odniosły sukces w szeroko rozumianym biznesie. Są przedsiębiorcami przez duże P.

Sprzedałem pomysł wyjazdu Kacprowi, zapłaciliśmy i wsiedliśmy w pociąg. W ciągu dwóch dni konferencji słuchaliśmy wykładów na temat inwestowania w nieruchomości, marketingu, optymalizacji podatkowej, wykorzystywania mediów społecznościowych w promocji produktu i wielu innych. Złapałem kilkanaście pomysłów, które wdrożę na noeasy.pl

No Easy 2

Najważniejsze jednak, co wyniosłem z tej konferencji to solidna garść motywacji i świeżych pomysłów. Chcemy się rozwijać i wypływać na coraz głębsze wody. Tworzyć rozwiązania i produkty, które będą się podobały i pomogą wielu osobom w osiągnięciu swoich celów. Nie zrobimy tego siedząc przy garach albo na siłowni. Stąd ten wyjazd.

No Easy 4

Piszę o tym by osiągnąć kilka celów. Jeden, to zwyczajnie zareklamować ASBiRO, bo jest to szkoła, o której wciąż nie wszyscy wiedzą. Żyjemy w dziwnym społeczeństwie, trudne czasy nastały, więc każdy człowiek, który myśli logicznie i najlepiej jeszcze wolnorynkowo to mała wygrana, a jak uda nam się przyczynić w ten sposób do rozszerzenia tej grupy ludzi to będzie to nasz sukces. Drugim powodem jest fakt, że chciałem się podzielić pewną myślą – nie zamykajmy się w klatce jednego hobby, jednego toku myślenia. Nie pomniejszajmy sobie świata. Rozwijajmy w sobie kilka talentów. Wyjdzie nam to na dobre, może nawet wydłuży nam trochę życie ; )

No Easy 1

Komentarze