Recenzja All Nutrition Whey Protein

Dzisiaj testujemy Whey Protein od All Nutrition, czyli czysty koncentrat białka serwatki bez dodatku innych mniej wartościowych białek, tak przynajmniej twierdzi producent. Czy możemy mu w 100% wierzyć? No miejmy nadzieję, że SFD, bo testowana przeze mnie odżywka jest produkowana dla Sportowego Forum Dyskusyjnego wyciągnęła wnioski z przeszłości i nie dodaje już białka sojowego do swoich produktów. Oczywiście każdemu zdarzają się błędy, więc nie obrażam się z tego tytułu, ale jest to znak, że firma powinna na bieżąco badać swój produkt i nijako udowadniać, że w środku siedzi faktycznie to co jest napisane na etykiecie.

All Nutrition Whey

Produkt zakupiłem przez Internet bezpośrednio ze strony producenta (sfd.pl). Wydałem 108 zł za niemal 2.3kg WPC, co jest świetnym wynikiem. Produkt wychodzi naprawdę okazale, jeśli chodzi o stosunek cena/skład. Wychodzę oczywiście z założenia, że w środku jest faktycznie 70g białka na 100g produktu i jest tam 100% WPC.
Smak i skład:

Testowanym smakiem jest biała czekolada, ale miałem już przyjemność testować inne smaki: ciasteczkowy, wanilia, mix białej czekolady/ciasteczko i muszę stwierdzić, że smakują wyjątkowo dobrze. Oczywiście nie jest to może Whey Protein Professional od Sciteca, czy Whey Gold Standard od Optimuma, ale nie wymagajmy cudów za tą cenę. Jeśli chodzi o rozpuszczalność to jest bez zarzutu. Wystarczy parę pachnięć shakerem i mamy gotowy produkt, bez żadnych grudek. Tanie białka często mają z tym problem, tutaj jest inaczej za co duży plus dla Allnutrition.

70g białka na 100g produktów to wynik bardzo przyzwoity. W jednej porcji (30g) mamy niecałe 5g BCAA. Jeśli chodzi o skład to nie można wiele zarzucić. Wiadomo, że mogłoby być 80g białka na 100, ale nie płacimy tutaj 160 zł, czy 200 zł jak w wypadku WheyGoldStandard

Powyższe suplementy możesz nabyć klikając na poniższy banner. Dla jasności: jest to tzw. link afiliacyjny, czyli jeśli zakupisz suplementy z naszego polecenia, otrzymamy drobną prowizję. Z góry dziękujemy.

 

Podsumowanie:

Whey Protein od All Nutrition wychodzi bardzo ekonomicznie i jest świetną alternatywą dla drogich białek. Jeśli badania będą potwierdzały skład (a z tego co już widziałem to etykieta mówi prawdę) to śmiało mogę polecić ten produkt osobom, które nie dostarczają protein z pożywienia i szukają odżywki, by te braki uzupełnić. Oczywiście liczę również na to, że firma dołoży wszelkich starań do tego, by wyniki pojawiały się w miarę regularnie.

 

Komentarze