Test 7Nutrition – BB PRO

Cześć, witam ponownie, Kacper – NoEasyWayOut. Ostatnio rozmawialiśmy sobie o proteinach, tym razem coś dla maniaków odżywek przedtreningowych. Dzisiaj zdam krótką relację ze stosowania BB PRO, czyli suplementu marki 7Nutrition, która produkowana jest dla Triceps.pl Spółka Akcyjna. Dla tych co nie kojarzą 7Nutrition to ambasadorami tej marki są nasi Pro, czyli Robert Piotrkowicz i Marek Olejniczak oraz Waldemar Nol, czyli człowiek, który niemal pół wieku spędził na siłowni.

Żeby relacja była uczciwa to muszę powiedzieć, że przed BB Pro używałem Bombshell, czyli naprawdę mocnego sprzętu, więc od razu przeszedłem na 2 miarki, czyli na 1 porcję odżywki. Pierwsza rzecz jaką powinniśmy zrobić to spojrzeć na etykietę produktu. I co my tu mamy? Całe szczęście producent nie stworzył żadnej zastrzeżonej mieszanki. Mamy podane kawę na ławę jakie substancje siedzą w produkcie i jaka jest ich gramatura. Za to plus, całe szczęście wielu producentów poszło po rozum do głowy i już niczego nie ukrywa, co jest z korzyścią dla kupującego, bo wiemy czego możemy się spodziewać po danym produkcie.

W 10 gramach mamy 2.5g Jabłczanu Cytruliny, 2g Glicerolu, 2g Beta Alaniny, 1.5g Agmatyny, 400mg Dendrobium, 400mg Kofeiny, 200mg L-Norvaliny, 200mg Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy.

Komentarze