FA – Hydrolizat Białka Serwatki

Kiedy stosować Hydrolizat?

Hydrolizat jest to białko, które w procesie produkcji zostaje wstępnie przetrawione, dlatego też ten rodzaj białka jest najszybciej przyswajany przez nasz organizm. Produkt ten został stworzony tylko i wyłącznie do stosowania około treningowego, kiedy to zależy nam na szybkim zastrzyku aminokwasów. Jeśli chcesz stosować proteiny jako zamiennik posiłku to lepiej wybrać WPC, czyli koncentrat białka serwatki. Zdecydowanie najlepszą porą do zastosowania Hydrolizatu będzie pora tuż po treningu siłowym, kiedy nasze mięśnie są mówiąc kolokwialnie na głodzie i potrzebują natychmiastowej pomocy (zdolność do odbudowy i nadbudowy białek w procesie powysiłkowym)

fitness-authority-diamond-hydrolysed-whey-2270-g

Smak:

Jeśli chodzi o smak to naprawdę I liga, jedna z bardziej smacznych odżywek białkowych jakie miałem okazję wypić, co mnie delikatnie martwi, bo hydrolizat z natury jest gorzki i smakowo pupci nie urywa. Testowałem smak Waniliowy, którzy smakuje mi jak budyń z dzieciństwa. Smak się nie nudzi, pije się go z przyjemnością.

Cena:

Cena też jest w porządku jak na hydrolizat ok. 180 zł za 2.25 kg co nie jest wysoką ceną.

Podsumowanie:

Po Hydrolizat warto sięgnąć w okresie redukcji, gdyż Hydrolizat nie posiada praktycznie żadnych cukrów, w porównaniu np. do koncentratu. Po produkt ten powinni sięgać wyczynowi zawodnicy, którzy wiedzą czego chcą od treningu. Na amatorskim poziomie WPC będzie lepszym rozwiązaniem, gdyż ten rodzaj białka jest o wiele smaczniejszy i o wiele tańszy, a na tym poziomie uwierzcie mi, nie odczujesz żadnej różnicy między tymi proteinami. Ja wybrałem Hydrolizat, bo całe życie uzupełniałem braki WPC i chciałem spróbować czegoś nowego. Jestem bardzo zadowolony z tego białka i myślę, że stale zagości w mojej diecie, może następnym razem wypróbuję czekoladę.

Komentarze