Recenzja Fitness Authority – Napalm

Dzisiaj przetestujemy dla Was jedną z najbardziej popularnych odżywek przedtreningowych na naszym rynku. Przed Wami Napalm Igniter Shot od Fitness Authorithy w poręcznej butelce, która mieści w sobie 2 porcje. Producent chwali się, że jest to produkt, który silnie pobudza i zapewnia potężny zastrzyk energii do działa. Zanim jednak przejdziemy do relacji, to przyjrzymy się etykiecie. Napalm ma bardzo prosty skład: występuje tutaj kofeina, beta alanina, glukoronlakton oraz tauryna.

Glukuronolakton – Substancja ta często występuje w Energy Drinkach np. w Red Bullu. Wpływa na prawidłowe funkcjonowanie aparatu ruchu, wspomaga zdolności wysiłkowe (dodaje energii, poprawia koncentrację oraz przyspiesza czas reakcji)

Kofeina – Substancja, która świetnie działa na nasz układ nerwowy. Jej głównym zadaniem jest pobudzenie naszego organizmu do podejmowania zwiększonej aktywności fizycznej. Wtedy to pracujemy mocniej, intensywniej co przekuwa się na większą ilość spalanych kalorii.

Beta Alaniny – Może wspomóc przy budowie masy mięśniowej, Podnosi wydajność ćwiczeń (możesz trenować dłużej, intensywniej), Opóźnia zmęczenie.

Tauryna – jej zadaniem jest poprawa transportu składników odżywczych do komórek mięśniowych m.in. kreatyny.

Pierwszy rzut oka na skład i już widzimy, że głównym celem tego suplementu będzie pobudzenie, zwiększenie wydolności na treningu oraz poprawa koncentracji. Wiele osób narzeka, że produkt jest słaby, bo nie pompuje. Ten suplement nie jest przeznaczony do tego celu. Nie ma tu w ogóle składników pompujących, więc nikt nie powinien mieć o to pretensji do producenta. Tak na przyszłość – czytajcie etykiety, by później nie mieć pretensji do garbatego Żyda.

Opinia:

– Napalm nie ma szerokiego spectrum działania. Jest to suplement, który polecam osobom zmęczonym, potrzebującym nagłego zastrzyku energii. Tutaj suplement ten spisuje się naprawdę dobrze. Proponowałbym zacząć od 1 porcji i sprawdzić swoją tolerancję na dany produkt. Osoby początkujące, nie mające wielkiego doświadczenia z odżywkami przedtreningowymi śmiało mogę wypić ½ shota. 200mg kofeiny powinno zdecydowanie wystarczyć. Zaawansowani śmiało mogę zastosować całego shota.

+ Wygodne opakowanie

+ Spełnia swoje zadanie (pobudza, zwiększa wytrzymałość, poprawia koncentracje)

+ niska cena

– Okropny smak

– Małe spectrum działania

Komentarze