Czy nastawiłeś się na sukces?

W tym tygodniu chciałem Ci opowiedzieć o czymś bardzo ważnym – o Tobie osiągającym swoje cele.

Spędzając ostatnie kilka lat na tworzeniu treści, moją misją była pomaganie innym w osiąganiu tego, czego chcą. Kilka fraz, które do mnie przylgnęły przez te lata to: „wszystko jest możliwe”, „nigdy się nie poddawaj”, „zmień swoje życie”.

Centrum mojego przekazu była chęć dania innym narzędzi potrzebnych do odniesienia sukcesu. Każdy zasługuje na szczęście, są jednak ludzie, którzy nie mają wystarczającej siły woli, motywacji i nadziei by podążać za tym, czego chcą. Na tych ludzi chcę mieć najwięcej wpływu.

Biorąc to pod uwagę, jest jeden prosty sposób, dostępny dla wszystkich, na pokonanie przeciwności i rozpoczęcie wykuwania swojej ścieżki do sukcesu.

Marc Fitt

Ustal cele. Mierzalne, osiągalne, realistyczne, osadzone w czasie.

Bardzo ważnym jest posiadanie końcowego celu – czego pragniesz? Na koniec dnia, najbardziej na świecie, jak chcesz żeby wyglądało Twoje życie?

Zawsze miej to w głowie, to Twoja siła napędowa. Dlaczego robisz, to co robisz każdego dnia i dlaczego tak ciężko zapieprzasz? To jest Twój powód.

Dlaczego robisz, to co robisz każdego dnia i dlaczego tak ciężko zapieprzasz?

Ważne jest posiadanie tego ostatecznego celu, lecz nie zapominaj o tych pomniejszych, cząstkowych. Posiadanie małych celów, które można osiągnąć w kilka tygodni czy miesięcy jest kluczowe. Czasem, gdy masz poczucie, że nie wszystko układa się tak jakbyś chciał, lub męczy Cię stagnacja, te małe zwycięstwa pozwolą Ci kontynuować swą podróż do wielkiego marzenia, do głównej nagrody.

Weźmy fitness za przykład. Może Twoim cele jest osiągnięcie nieprawdopodobnej sylwetki, albo podnoszenie potwornie dużych obciążen (grube rekordy na klatkę piersiową, przysiad a może martwy ciąg).

Nie możesz oczekiwać od początku Twojej podróży będziesz wyglądał jak Frank Zane po roku, lub osiągniesz wyniki Franco Columbu. Są to przykłady bardzo nierealistycznych celi.

Możesz ustalić sobie cele jak przybranie 5 kg czystej masy mięśniowej lub zwiększenie wyników na klatkę piersiową o 10-15 kg – to są realistyczne cele! To coś, co możesz zrobić. Ustal cel i zmierzaj do niego!

.

Kontakt do Marca.

http://www.marcfitt.com

http://www.facebook.com/marc.fitt

https://twitter.com/Marc_Fitt

http://instagram.com/marc_fitt/

http://www.youtube.com/user/fitnesspageforall?feature=mhee

Komentarze