Przeznaczenie

Niektórzy ludzie nie wierzą w przeznaczenie. Inni sądzą, że przeznaczenie to coś czego nie można kontrolować, jest już zaplanowane i na pewno zostanie osiągnięte, bez względu na ścieżkę, którą się wybierze. Według nas to żadna z tych rzeczy. Dla nas, przeznaczenie istnieje, ale wierzymy, że można je kontrolować. Możesz zadecydować o swoim przeznaczeniu, ponieważ jeśli włożysz wystarczająco dużo pracy w swoje marzenie, wszystko jest możliwe.

Kluczem do osiągnięcia swojego marzenie, nieważne jak bardzo niemożliwe to się wydaje, jest wyobrażenie sobie w tym marzeniu. Jeśli chcesz być modelem fitness, czy możesz sobie wyobrazić siebie stojącego przed aparatem, w najlepszej formie życia? Czy potrafisz sobie wyobrazić siebie odnoszącego sukces, ale potrafiącego dokonać tych wszystkich poświęceń, które są wymagane? Rezygnowanie z ulubionego jedzenia, imprezowania, picia, spędzania dużej ilości czasu z przyjaciółmi… Jest to pierwszy krok do zmiany marzenia w rzeczywistość. Jeśli potrafisz sobie wyobrazić siebie robiącego coś, jest to bardzo realistyczne i osiągalne. To działa także w drugą stronę, jeśli wyobrażasz sobie, że kończysz studia, dostajesz przeciętną posadę, cały dzień siedzisz za biurkiem i myślisz „nigdy nie będę szczęśliwy”, wtedy musisz wziąć się w garść i podjąć ryzyko. Jeśli już wyobrażasz sobie jak nieszczęśliwy będziesz, nie masz nawet ochoty by zmierzać w tamtym kierunku.

Marc Fitt

To zabawne, gdyż czasem ludzie myślą, że rzeczy, które społeczeństwo uważa za nienormalne, nieakceptowalne, są niemożliwe do zrealizowania. Idea podążania ku marzeniom by być muzykiem, aktorem czy modelem fitness jest dla społeczeństwa oburzająca. Przez to dzieci dorastają myśląc, że jest to nie do osiągnięcia, ponieważ to im wtłoczono do głów. Dla normalnych ludzi, te osoby są wyjątkowe. Musieli mieć szczęście, albo specjalne koneksje by być tam gdzie są dziś. Prawdą natomiast jest, jeśli zagłębisz się w temat, czy to Will Smith czy Eminem, wszyscy mieli wizję. Mieli wizję by być osobami, którymi teraz są i nie spoczęliby przed osiągnięciem tego. To jest tak proste.

Jeśli coś sobie wyobrazisz, stworzysz wizję, nie prokrastynuj. Nie mów „pójdę na studia w przyszłym roku”. Nie dziś TERAZ. Jeśli zaś myślisz, ze studia są bezużyteczne i masz palącą potrzebę robienia czegoś innego, nie kończ studiów dla samego ich skończenia. Nie trać czasu, rzuć to teraz. Jeśli stworzysz czegoś wizję, może się to zdarzyć. To działa szczególnie jeśli nikt inny nie jest zaangażowany. Nie możemy kontrolować tego co robią lub myślą inni. Ludzie mogą Cię skrzywdzić i niestety nie ma żadnej drogi odwrócenia tego, bo był to wybór innych ludzi. Najlepsze co Ty możesz zrobić to podążanie za swoją wizją i odwdzięcz się tym ludziom sukcesem i prawdziwą szczęśliwością.

.

Kontakt do Marca.

http://www.marcfitt.com

http://www.facebook.com/marc.fitt

https://twitter.com/Marc_Fitt

http://instagram.com/marc_fitt/

http://www.youtube.com/user/fitnesspageforall?feature=mhee

Komentarze